Forum klanu TMN Vaillante VL&

Forum Klanu TMN Vaillante


#1 2008-01-12 09:58:39

Tuner12

Administrator

Punktów :   

Podział klanu

Ostatnio dało się zauważyć że nasz klan przyjmuje coraz to słabszych graczy, z myślą o nich przedsięwzięłem pewne kroki ktore mają na celu poprawę ich umięjętności i ujednolicenie "średniej klanowej" .

Po 1.
Klan zostaje podzielony na dwa Squady, Squad1 to ludzie do których nie mam żadnych zastrzeżeń,Squad2 to słabsza część naszego klanu.
Po 2.
Spośród obydwu Squadów zostają wydzielone samodzielne składy na mecze, oznacza to że obydwa składy będą grały własne mecze co, wg.mnie szybciej poprawi umiejętności słabszych graczy w naszym klanie
Po 3.
Zmianie ulegają kolory i tagi obydwu Squadów, mianowicie:
  - Squad1: Vl& $888
  - Squad2: Vl# $008
Po 4.
Dodany jest nowy dział, "Squad 2" Gdzie słabsi klanowicze mogą rozważać przyszłe mecze oraz dodawać pomysły odnośnie klanu, Forum to jest zarezerwowane wyłącznie dla Squadu2 dlatego Squad1 może odpowiadać w tematach, a nie je pisać ( w końcu to jest ich dział, nie nasz ) oczywiście wszyscy klanowicze mają dostęp do działów "nasze mecze" i "only Vaillante"
Po 5.
Do Squadu2 należą
  - Siwus
  - Sender
  - Vip
  - Mativp
  - J4cek
(jeśli kogoś nie wymieniłem to proszę pisać zaedytuję post)
To tyle jeśli chodzi o podział klanu, mam nadzieję że to pomoże zniwelować lukę w naszym klanie.


http://img230.imageshack.us/img230/5909/userbar581392yv9.gif

Offline

 

#2 2008-01-27 18:53:19

J4CEK

Moderator

Punktów :   

Re: Podział klanu

"Ostatnio dało się zauważyć że nasz klan przyjmuje coraz to słabszych graczy" to po co ich przyjmujesz? -,-

Offline

 

#3 2008-01-29 09:32:58

Tuner12

Administrator

Punktów :   

Re: Podział klanu

"Ostatnio dało się zauważyć że nasz klan przyjmuje coraz to słabszych graczy" to po co ich przyjmujesz? -,-

należało by powiedzieć tak:

Ostatnio, w czasie mojej przerwy przyjęto kilku słabszych graczy, nie chciałem ich wywalać z klanu, więc zrobiłem 2Squad aby ci gracze mogli nas dogonić w umiejętnościach.


http://img230.imageshack.us/img230/5909/userbar581392yv9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinn.pun.pl www.magicznyszczecin.pun.pl www.hardcore1998.pun.pl www.cycling-manager.pun.pl www.malow.pun.pl