Forum klanu TMN Vaillante VL&

Forum Klanu TMN Vaillante

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-12-21 16:37:00

Tuner12

Administrator

Punktów :   

PolishFreestyleCup

Jeśli wchodziliście kiedyś na youtube, szukając filmików o TMN (szczególnie jeśli ktoś oglądal filmik o freestyle'u) nie zdziwi was ten post, ale wyjaśnię o co dokładnie chodzi:

- Freestyle Cup - jak sama nazwa wskazuje są to zawody w freestyle'u. Tutaj mam na myśli zawody pod patronatem Vaillante w stuncie. Czym jest stunt, już chyba sami wiecie. Zawody te polegać będą na jak najefektowniejszym pokonaniu zadanej trasy w określonym limicie czasu.
To brzmiało bardzo pobieżnie ale właśnie przechodzę do sedna sprawy.
   
   
  -Trasa - nie jest zwykła, bo składa się z dużej ilości odpowiednio usadzonych bloków, tak aby gracz miał pełne pole do wykazania się swoimi umiejętnościami. Jest bardzo obszerna, ma wiele placów oraz są w niej konkretne miejsca do wykonywania tricków. Ma wiele met za to nie ma chekpointów co jest jej dużym plusem. Zawodnik na takiej trasie musi myśleć gdzie jechać, najlepiej gdy ma już obrany cały tor jazdy w pamięci.
   
  -Tricki - lub innaczej stunty, jak już wspomniłem trasa jest tak zrobiona aby te tricki wykonywać jak najlepiej, lecz jest jedno ale:
    Tricki w TMN to improwizacja, raz wyjdzie raz nie, nie ma określonego sposobu na wykonywanie tricków, liczy się jakich kombinacji klawiszy użyjesz aby np.: zahamować, utrzymać wheelie ( jazda na dwóch kołach ) lub odpowiednio manewrować samochodem w powietrzu, dlatego im bardziej jesteś zaawansowany w "te klocki" tym więcej w jeździe będzie twoich umiejętności aniżeli improwizacji...
   
  -Zasady - No i tu jest wielka dziura...Zasad nie ma nigdzie a potrzebne są. Tutaj prawdopodobnie trzeba będzie na potrzeby turnieju wprowadzić własne zasady, ponieważ Francuska wersja Freestyle Cup ( Gdy czytałem na stronie klanu Made in Freestyle, prawdopodobnie założyciela ligi dla TM united, Original i Nations) nie ma konkretnych zasad, a przynajmniej takowych nieznalazłem. Tu trzeba sporządzić własne zasady, uwagę przywiązując szczególnie do punktacji, ponieważ reszta jest mniej ważna.

- Teraz konkretnie już jakie są plusy wprowadzenia takowego turnieju na polską scenę TMN:

  +Znikają granice między klanami, ponieważ w takiej zabawie wygrać może każdy ( chyba że jakiś polski klan trenuje na mapach do freestyle'u).
  +Dla naszego klanu stałoby się to niezłym "kopem w przód" biorąc pod uwagę jak bardzo rozpoznawalne jest teraz SOD po swojej lidze ( SOD league ).
  +Będzie to formą niezłej zabawy, PL5 zawsze stresują a tu można na luzie pokonywać zadaną trasę.

- I niestety jest jeden minus:

  -Ludzie niezbyt znają tego typu konkurencję, więc trudno będzie im dać się namówić na PFC.

Proszę o OBIEKTYWNE opinie na ten temat.


http://img230.imageshack.us/img230/5909/userbar581392yv9.gif

Offline

 

#2 2007-12-21 16:41:55

demon69

Moderator

Punktów :   

Re: PolishFreestyleCup

jestem za jest to bradzo dobry pomysł

Offline

 

#3 2007-12-21 22:51:54

Szrama

Moderator

Punktów :   

Re: PolishFreestyleCup

Tak... świetny pomysł. Wchodzę w to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuleko.pun.pl www.shinobininjarpg.pun.pl www.polishracingteam.pun.pl www.pokemon-game-for.pun.pl www.eklasa.pun.pl