Forum klanu TMN Vaillante VL&

Forum Klanu TMN Vaillante


#1 2007-12-26 10:56:01

Tuner12

Administrator

Punktów :   

4 Przegrane, 2 Wygrane. Kwestia umiejętności?

Trochę samokrytyki, ponieważ nie będe tu opieprzał klanu, ani zwalał winy na pojedyńcze osoby...Powiem tylko że w meczu z Dj's zawiodło jedno - Organizacja , czyli zawiodłem ja. Powinienem był wcześniej uprzedzać wszystkich o meczach, ponieważ tuż przed meczem mieliśmy duże kłopoty ze znalezieniem osób.
     W końcu trafiły się nam 4 osoby do składu: Ja, Szrama, Pacia ( zgodziła się chociaż jest już w innym klanie za co bardzo jej dziex ) no i Cinek (!). W końcu zostało nas troje, bo Cinek musiał wybyć na dyskę, uzgodniliśmy składy 3 vs 3 i mogliśmy ruszać do boju. Sama sytuacja z szukaniem osób wybiła nas z rytmu i graliśmy przez cały mecz bardzo haotycznie.
     Pierwsza trasa... i już zaczęły sie schody, ponieważ Dj's było nieźle "nakręcone" na ten mecz a skład mieli bardzo nieudany, Ba musieli się nawet zmieniać bo było ich na servie za dużo . Był Fazz, Kostek, Przem, BoB i Siwus.
Pierwszą trase przegraliśmy, a było to mini 13 swensena. Druga ( speedy mini 01 ) poszła Gładko, co dało nam motywację do dalszego wygrywania. Wreście przyszła trzecia mapa... i wielki zawód ponieważ była to speedy mini 18. Ci którzy byli na poprzednim meczu pamiętają jak daliśmy dupy na tej trasie i nic się nie zmieniło od tamtej pory. Przegraliśmy ją do 6. Kolejna trasa była pomylona co dało nam chwilę przerwy i skupienie się do następnej mapy. Kolejna mapa...i kolejny cios, znowu speedy, nie pamiętam numeru ale znowu przegraliśmy.Następnym razem musimy się ostro przygotować ze speedy, ponieważ są one naszym słabym punktem. Wracając do meczu, po "morderczych" speedy przyszedł czas na trasę Ordonka... Nie zawiodła nas i wygraliśmy ją 16:2 (!), co nas mocno podbudowało. No i ostatnia trasa,Mini 06 postawiona na servie Fazza. Były lagi więc tylko admin serwera mógł jechać normalnie.
W końcu przestaliśmy zdobywać punkty i mapę przegraliśmy, co ustaliło wynik meczu na 4:2 dla Dj's. Niby nie ma się czym martwić, bo wynik w meczach jest równy 1:1 ale trzeba wyciągnąć wnioski:
   
   - Mapy- Bardzo dobrze idzie nam na mapkach ordonka, Bardzo słabo idzie nam na mapkach speedy, zorganizuje treningi z mapami speedy, ponieważ ich nauka powinna stać się dla nas priorytetem.
   - Organizacja- i tu przyznaję sie do błędu, Będe wcześniej zawiadamiać wszystkich o meczu, jeśli się nie stawicie... to wtedy będe musiał wysyłać do was sms'y... ale i ja tego nie chce i wy tego nie checie.

"Ostateczną" dogrywkę zagramy ( mam nadzieję ) pod koniec tygodnia. To tyle, proszę o opinie na temat tego meczu i propozycję map na dogrywkę


http://img230.imageshack.us/img230/5909/userbar581392yv9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumextremes2bydikej.pun.pl www.spatchelm.pun.pl www.jaizdrowie.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.twmodlin.pun.pl