Forum klanu TMN Vaillante VL&

Forum Klanu TMN Vaillante


#1 2007-12-19 17:39:26

Tuner12

Administrator

Punktów :   

Mecz z Dj's

Gratulację! kiedyś ktoś powiedział że Vaillante to klan na tydzień a nie dość że tydzień minął to już zbieramy pierwsze laury;) a teraz do rzeczy:

czeka nas dogrywka za mój błąd przy wybieraniu trasy także trzeba się przygotować bo mogą być nieźle wnerwieni

Naszym słabym punktem były dwie rzeczy:
- Speedy mini 17
- Pacia
Co do speedy to już kwestia wprawy i dojeżdżania do mety a co do paci dało mi to obiektywne spojrzenie na składy w przyszłych meczach kiedy to postanowiłem ją zastąpić frittim lub glutem ( zależy jak się spisze )

Może za bardzo krytycznym okiem ale stwierdzam, że w meczu dużo mieliśmy szczęścia.

musimy częściej dojeżdżać do mety. Może to banał ale ile punktów straciliśmy gdy któryś z nas nie trafił w mete? szczególnie ważne jest to gdy możemy zdobywać punkty seriami w sensie po 2-3 w przejeździe bo tracimy mase punktów...

No dobra dosyć tej samokrytyki ważna jest teraz nasza wygrana w dogrywce która może przypieczętować losy kostka ponieważ dostał propozycję od RBF...


http://img230.imageshack.us/img230/5909/userbar581392yv9.gif

Offline

 

#2 2007-12-19 17:56:31

Szrama

Moderator

Punktów :   

Re: Mecz z Dj's

No w dogrywce na pewno nie damy dupy..
Ja z siebie dam 110%... i powinno być dobrze

Offline

 

#3 2007-12-19 17:56:41

demon69

Moderator

Punktów :   

Re: Mecz z Dj's

Bardzo ważną rzeczą są losy kostka..
Od nich zależy nasz mecz ,ponieważ został tylko bob, który jest zdecydowanie lepszy oraz faziek.

Ich słabym punktem jest sender.

Co do meczu z ud oraz dogrywki.Musimy przczwiczyć mapy oraz nauczyć się dokładnie wchodzić w zakręty.
Najlepiej jest wyobrazić sobie ten zakręt i jak w niego wejść, a najlepiej zrobić to tuż przed nim.

Ważną rzeczą jest skok i meta. Tuż przed skokiem najechać na rampe dokładniej, a gdy wystąpi problem przychamować bądź puścić gaz.


To kilka moich rad i zdań...Myślę, że przeczwiczymy to wszystko i dokonamy poprawek.

Offline

 

#4 2007-12-19 18:29:53

Tuner12

Administrator

Punktów :   

Re: Mecz z Dj's

BoB... BoB'a należy odciąć od zwycięstw lub wprowadzić tym samym w skrajny stan załamania. jeśli zacznie wygrywać to go podniesie na duchu dlatego musimy tutaj działać regularnie. a Faziek.. jeszcze go nie rozgryzłem to mocny gracz który tory pokonuje technicznie i raczej trzeba dać z siebie wszystko bo on jeździ dość systematycznie i przewidywalnie. to tyle z mojej strony


http://img230.imageshack.us/img230/5909/userbar581392yv9.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jaizdrowie.pun.pl www.twmodlin.pun.pl www.naruto-warriors.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.forumextremes2bydikej.pun.pl